17 ноември, 2012

Погледнете го анимираниот спот на Бекстрит Бојс

Американската група Бекстрит Бојс неодамна го објави новиот празничен сингл „It’s Christmas Time Again“, а деновиве излезе и видео записот за истата. Имено, со оглед на тоа што песната е за божиќните празници, се очекуваше момците во спотот да ги видиме со костими на Дедо Мраз, атмосферата да биде снежна идила, украсени домови и чај покрај каминот… Но наместо тоа, ги добивме момците во анимирана верзија. Како и да е, погледнете го спотот и уживајте во празничната мелодија.Врати се горе ↑