21 март, 2013

Погледнете го „Андре“ од Џоџо

Младата американска пејачка Џоџо при крајот на минатата година, по подолга пауза се врати на музичката сцена со синглот „We Get By“, по кој следуваше и вториот сингл насловен „Andre“, за кој денеска беше претставен и видео запис, во режија на Ембрио (Embryo), а како изгледа сето тоа погледнете горе.

Двата сингла се најдоа на нејзиното микстејп издание насловено „Agápē“, претставено во декември минатата година.Врати се горе ↑