10 јануари, 2013

Погледнете го „Amo“ од Анда Адам

Романската ѕвезда Анда Адам која веќе 10 години гради успешна кариера во родната земја, неодамна го објави видео записот за нејзиниот најнов сингл „Amo“. Анда е ексклузивка на Ротон продукција, a позади себе има три студиски албуми и десетина успешни синглови. Погледнете го видео записот за „Amo“.Врати се горе ↑