Аудио

15 декември, 2014

Питбул направи ремикс на „Blank Space“ од Тејлор Свифт

Синглот „Blank Space“ од Тејлор Свифт толку му се допаднал на Питбул, што популарниот рапер одлучил да направи ремикс. Новата верзија се разликува од оригиналната само по тоа што на почетокот има рап вовед во кој го слушате Питбул, а останатото е сосема исто.Врати се горе ↑