15 јуни, 2015

„Пеперминт“ со нов сингл и видео запис „Ти ми се свиѓаш“

„Ти ми се свиѓаш“ е насловот на новата песна и видео запис на групата „Пеперминт“. За интересната екранизација на оваа песна се погрижија Кристијан Теодоров и Огнен Шапковски од „Мелем продукција“, а како звучи и изгледа сето тоа можете да погледнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑