27 јули, 2014

„Она сија“ е новиот сингл на Елитни одреди

Српската група Елитни одреди деновиве го претстави својот нов сингл насловен „Она сија“, кој доби и провокативно видео издание во кое на момците друштво им прават бројни убавици. Популарното дуо најави дека наскоро ќе претстават уште два нови сингла кои ќе бидат во соработка со познати српски ѕвезди, а како и за сите колеги од светот на музиката, така и за нив летниот период е исполнет со бројни настапи. Како изгледа и звучи нивниот нов сингл можете да видите горе.Врати се горе ↑