Аудио

21 ноември, 2014

Оли Мрс и Деми Ловато со заедничка песна; слушнете ја „Up“

Најавен со хит синглот „Wrapped Up“ во кој гостува Треви Мекој, на 24 ноември ќе пристигне четвртиот студиски албум на „Х фактор“ ѕвездата Оли Мрс, насловен „Never Been Better“, а сега имате можност да ја слушнете соработка а од претстојното издание. Станува збор за песната „Up“, која пејачот ја сними со американската ѕвезда Деми Ловато, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.

 

 

 Врати се горе ↑