16 март, 2015

Оли Мрс го претстави видео записот за „Seasons“

По хитот „Wrapped Up“ и дуетот со Деми Ловато – „Up“, како трет сингл од актуелниот албум „Never Been Better“ на Оли Мрс ќе биде исфрлена темата „Seasons“. Како автори на оваа песна се потпишуваат Ноел Занканела, Амар Малик и фронтменот на „Уан репаблик“, Рајан Тедер, а нејзиниот видео запис Ве очекува горе.

 Врати се горе ↑