Концерт

29 декември, 2012

„Од самрак до зори“ во Кавадарци со Владо, Слаткар и Миле

Вечерва во спортската сала „Јасмин“ во Кавадарци, кавадарчани ќе можат да уживаат во шестчасовна предновогодишна набава на која ќе настапат Владо Јаневски, Слаткаристика и Миле Кузмановски. Влезниците за овој спектакл насловен „Од самрак до зори“ се веќе пуштени во продажба по цена од 250 денари, a на врата ќе чинат 350 денари.

 Врати се горе ↑