24 октомври, 2012

Ново видео од Енрике

Планетарно познатата латино ѕвезда Енрике Иглесијас го сними видео записот за соработката со Семи Адамс за синглот „Finally Found You“ кој е еден од најавните синглови за неговиот најнов албум, односно продолжение на неговиот последен албум „Euphoria“, а ќе биде насловен „Euphoria Reloaded“. На ова продолжие ќе се најдат и соработките со Џенифер Лопез и Питбул.

 Врати се горе ↑