4 јули, 2013

Новиот сингл на Џастин доби провокативен видео запис (18+)

Од актуелниот албум „The 20/20 Experience“, кој годинава го претстави Џастин Тимберлејк, пристигна и третиот сингл. Темата „Tunnel Vision“ деновиве доби и свое видео издание, а во провокативниот видео запис кој можете да го видите горе, покрај Тимберлејк и неговиот продуцент Тимбаленд се појавуваат разголени девојки кои танцуваат.

 Врати се горе ↑