Аудио

24 ноември, 2015

Нова соработка на H$P и Архетип

Новата песна, а и прва соработка на диџејот и продуцент H$P (Хари Ристески) од Прилеп заедно со членот на рап триото „Станица 048“, Архетип (Александар Златески), е насловена „Hypе“. Се работи за комбинација од трап и хип-хоп жанр на музика, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!

 Врати се горе ↑