27 февруари, 2013

Нов видео запис од Фан.

Групата Фан. чиј хит „We Are Young“ (заедно со Џанел Моне) ја доби овогодинешната Греми награда за Песна на годината, претставуваат нов видео запис за нумерата „Why Am I The One“, која се наоѓа на нивниот успешен втор албум „Some Nights“. Погледнете како тоа изгледа.Врати се горе ↑