18 јуни, 2013

Нов видео запис од Цеца

Пред само неколку дена на официјалниот канал на ЈуТјуб беа поставени сите 10 композиции кои се најдоа на новиот албум на Цеца насловен „Позив“, а денеска пристигна и првиот видео запис за песната „Да раскинем са њом“. На сите композиции од ова издание работеа нејзините долгогодишни соработници Марина Туцаковиќ и Александар Милиќ Мили, а видео записот во режија Милош Надаждин можете да го погледнете горе.

 Врати се горе ↑