Аудио

14 март, 2013

Нов сингл од Андреј Миске

Почетокот на годинава го означи и враќањето на музичката сцена на Андреј Миске. По првите два сингла „Не ни е судено“ и „Се враќам“, Миске го претставува неговиот нов сингл насловен „Кога сама си“, која исто така е комплетно негово авторско дело. Во продолжение преслушајте ја новата песна, која во текот на овој месец ќе добие и видео издание.

 Врати се горе ↑