Настани

26 март, 2019

„Нокаут“ утревечер во „Станица 26“

По одличниот концерт на Тамара, утревечер, на 27 март (среда) во клубот „Станица 26“ свој клубски концертен перформанс ќе има и еден од најголемите комерцијални македонски бендови, популарните „Нокаут“. Момчињата предводени од Никола Перевски – Пере ќе ги отсвират и испејат своите најголеми хитови, притоа ветувајќи одлична журка.

Влезниците веќе се во продажба, а почетокот на концертот е закажан за 21 часот.Врати се горе ↑