Балкан

12 ноември, 2012

Нина Бадриќ: За мене Џејмс Бонд е совршен маж

Хрватската поп дива Нина Бадриќ признала дека многу ѝ се допаѓа тајниот агент 007, но не актуелниот актер Даниел Крег, туку неговиот претходник Пирс Броснан.

Пирс Броснан е мојот идеален Бонд, веднаш би му паднала в’раце. Згоден, угледен, фин, вистински мамин син, но вистински маж. Тој е за мене совршениот маж. Не е некој кој можете да го прочитате на прв поглед, туку зрачи со таинственост и некоја притаена сексуалност. И да, се облекува супер!“ – ијавила Нина.

Извор: pressonline.rsВрати се горе ↑