18 јануари, 2013

Нина Бадриќ го претстави дуетот со Мирза Шољанин

Неодамна беше објавен видео записот за најновиот сингл „Неописиво“, а за денеска беше најавена премиерата на видео записот за дуетот на Нина Бадриќ и босанскиот пејач Мирза Шољанин, а тоа е нумерата „Душе су се среле“. Позади овој проект застана Хајат продукција, а во продолжение погледнете го видео записот и слушнете што ќе Ви отпеат Нина и Мирза.

Извор и фото: Фејсбук фан страница на Нина БадриќВрати се горе ↑