15 јули, 2017

Никола Марјановиќ е „Тука за нас“

„Ту сам за нас“ е новиот сингл и видео запис на хрватскиот музичар Никола Марјановиќ, кого публиката најдобро го знае по учеството на регионалниот „Х фактор“. Станува збор за летен хит потпишан од Жељко Баниќ и Срѓан Секуловиќ, чие видео го режираше Дадо Покец.

Се надевам дека ќе ви се допадне. Ние врвно се за*бававме додека го снимавме“, вели Никола за своето ново музичко парче, а како изгледа и звучи сето тоа можете да погледнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑