16 декември, 2014

Никол Шерцингер го претстави видео записот за „Bang“

Темата „Bang“, која е четвртиот сингл од последниот албум „Big Fat Lie“ на Никол Шерцингер, објавен во октомври годинава, деновиве доби и свое видео издание кое можете да го погледнете горе. Пејачката во моментов е актуелна и со улогата на Гризабела во претставата „Мачки“, којашто се прикажува во лондонскиот театар „Паладиум“.Врати се горе ↑