20 ноември, 2012

Ники Минаж сними спот за „Freedom“

Уште еден ден, уште еден спот од Ники Минаж! Популарната раперка си го фати редот со објавување на спотови, во текот на само еден месец Минаж објави 3-4 видео записи од соло песни, како и соработки со нејзините колеги. Во продолжение погледнете го најновото парче кое беше објавено вчера, видео записот за нумерата „Freedom“.

 Врати се горе ↑