28 април, 2015

Невена Нешкоска сними видео запис за „In Love“

Веќе Ви пишувавме за талентирана охриѓанка Невена Нешкоска, која со својот сингл „In Love“ веднаш ја освои македонската музичка сцена и секојдневно се слуша на радио станиците ширум Македонија. Токму оваа тема, чиј автор е самата Невена, вчера доби и свое видео издание кое се снимаше во Чикаго, а го реализираше Грег Стивен Реј. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑