Настани

20 септември, 2013

Младен Томиќ специјален гостин на „Грин фест“ во Штип

На 5 октомври во Дом на Млади во Штип ќе се одржи четвртотото издание на Грин фест, а специјален гостин на оваа забава е босанскиот диџеј Младен Томиќ. Останатите имиња кои ќе ги играат главните улоги на овој настан и ќе ја забавуваат публиката до раните утрински часови се диџеите Ненат Омен од Штип и К. Петковски од Битола.

Картите за овој настан се веќе пуштени во продажба по цена од само 100 денари. Побрзајте, бројот е ограничен!Врати се горе ↑