Настани

24 јануари, 2013

Марина Сондербар на следната Drop Series забава во Капан Ан

Drop Series, со голема чест и задоволство Ви го претставува резидент диџејот на легендарниот берлински клуб “Tresor” Mareena Sonderbar. На оваа журка, која е закажана на 1-ви февруари, со свои сетови ќе се претстават и Видиновски и Дејан Тевдо, потпомогнати од vj Ines. Дојдете уште еднаш да ја прославиме квалитетната музика! Се гледаме на подиум!Врати се горе ↑