Аудио

17 мај, 2013

Макфестовски ремикс од Ерик Фокс: Слушнете ја „Мила“ од Мартин Мила

Нашиот добро познат диџеј и радио водител на Антена 5 Радио, Ерик Фокс деновиве го претстави ремиксот на песната „Мила“, со која Мартин Мила настапи на минатогодишното издание на фестивалот за забавни мелодии МакФест 2012. Баладата која Мартин ја посвети на неговата мала ќеркичка Мила сега можете да ја слушнете во интересно клупско издание, а како звучи тоа ќе дознаете во продолжение.Врати се горе ↑