10 септември, 2013

Мајли Сајрус потполно разголена во новиот видео запис

Според коментарите на бројни медиуми, Мајли Сајрус едноставно „не може да престане со демолирање на својот имиџ на добра девојка“ – по контроверзниот видео запис за песната „We Can’t Stop“ и провокативниот настап на MTV VMA, стигна и новиот сингл од претстојниот албум „Bangerz“, а темата „Wrecking Ball“ која беше официјално издадена на 25-ти минатиот месец, вчера доби свое видео издание.

Поранешната Дизни ѕвезда и овој пат „лудува“, јава огромна железна топка, лиже чекан, а во некои сцена се појавува и сосема гола. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.Врати се горе ↑