Балкан

27 јули, 2019

Луна Џогани провоцира со фотографии од снимањето на новото видео

По победата во „Задруга“, Луна Џогани веднаш се упати во Скопје да ја сними својата прва песна, за која соработува со еден од најшите најуспешни хитмејкери Дарко Димитров, а како придружна вокалистка ќе ја слушнеме нашата Антонија Гиговска. Песната се чини дека е готова, а како што е редот, сето тоа со насловот „Девети круг“ ќе стигне спакувано со видео.

Ова ми е најубавиот ден од животот. Моите соништа се остварија. Ви благодарам“, напиша Луна споделувајќи ги и деталите за новата песна што се очекува наскоро, а како што може да се види од фотографиите на нејзиниот профил на Инстаграм, новото видео ќе биде мошне провокативно.

View this post on Instagram

Adresa ti je pakao … 🔥 #soon #lunadjo #devetikrug

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) onВрати се горе ↑