Промоции

20 април, 2015

Кристина Арнаудова промовира линија на чевли

Рок дивата Кристина Арнаудова со своја линија на чевли за македонскиот пазар во соработка со кумановскиот бренд „Шевро“. Секогаш во чекор со новитетите и трендовите, пејачката овој пат зачекори во светот на модата и дизајнот. Чевлите потпишани од  Кристина ќе се промовираат во јавноста в среда, кога посетителите ќе имаат можност да се дружат со неа во продавницата на брендот „П.С. Фешн“ во „Скопје сити мол“, со почеток од 19 часот.

 Врати се горе ↑