Аудио

18 декември, 2014

Крис Браун и Тајга најавија заеднички албум со „Ayo“

Крис Браун и Тајга ги изненадија своите фанови со нов дует и најава за заеднички албум, кој следната година ќе го промовираат и со турнеја. Заедничката тема продуцирана од Ник Нек го носи насловот „Ayo“, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑