19 јануари, 2013

Конечно стигна новиот спот на Ешли Симпсон

Уште на почетокот на месец ноември минатата година, Ешли Симпсон го најави нејзиниот четврти по ред студиски албум, а воведниот сингл „Bat For A Heart“ требаше да биде објавен на 21-ви истиот месец. Не знаеме зошто толку задоцни премиерата на овој малку необичен видео запис, но вчера конечно ја здогледа светлината на денот.Врати се горе ↑