Концерт

15 февруари, 2019

Концертот на Каролина и Филхармонијата презакажан за в недела

Заради трагичната сообраќајна несреќа кај Карпалак, првиот од двата концерта што беа закажани за 15 и и 16 февруари е презакажан за в недела, 17 февруари, соопштија пејачката и нејзината матична куќа „Авалон“.

Концертот на Каролина со Македонска Филхармонија од петок 15.02. презакажан за недела 17.02.Почитувани, ве…

Gepostet von Karolina Goceva am Donnerstag, 14. Februar 2019

 

Како што е познато, овие два концерта се веќе одамна распродадени, а вторите два закажани за 20 и 22 февруари се веќе пред распродавање. Влезниците можете да ги набавите на avalon.mk.Врати се горе ↑