Концерт

9 јуни, 2014

Концертот на групата Легенде презакажан за на есен

Концертот на белградската група Легенде закажан за 11 јуни во Универзална сала се откажува, јавуваат од продукцијата „Сил-Вла“, која го организира овој настан. Причина за откажувањето е здравствената состојба на еден од членовите на групата, а кога ќе биде новиот термин ќе биде објавено подоцна.

Сите кои набавиле билети ќе можат ќе можат да си ги вратат парите на местата каде што ги купиле влезниците, велат организаторите.


		
				
		 
	

Врати се горе ↑