Македонија

13 февруари, 2013

Концертна промоција на новиот албум на Беи Д Фиш

Новиот албум на Беи Д Фиш  насловен „At The End Of The Sand“, кој својата промоција ја доживеа на „апокалиптичната дата“ 21-ви декември минатата година, ќе биде звучно и визуелно промовиран на 15-ти февруари во денсинг салата на МКЦ. Настанот е закажан за 22 часот, а цената на влезницата е 200 денари. 

 Врати се горе ↑