Свет

31 март, 2013

Кој ќе биде специјалниот гостин на турнејата на Бијонсе?

Бијонсе се подготвува за нејзината светска турнеја насловена „The Mrs. Carter Show“, а и нејзината специјална гостинка исто така. Пејачката на нејзиниот профил на Инстаграм споделила фотографија од бела режисерска столица, а веднаш покрај неа уште едно мало столче на кое се испишани иницијалите BIC. Станува збор за нејзината ќеркичка Блу Ајви Картер, која секако дека ќе ја придружува нејзината мајка на оваа, како што се најавува, легендарна турнеја која ќе ја започне со концертот во Белград, закажан за 15-ти април.

 

Извор: PopCrushВрати се горе ↑