Аудио

5 јули, 2013

Киа гостува во ремиксот на „We Can’t Stop“ од Мајли Сајрус

Актуелниот сингл на Мајли Сајрус, песната „We Can’t Stop“ деновиве доби и ремикс издание во кое гостува раперката Киа, која можеби е најпозната по нејзиниот хит „My Neck, My Back“, а во овој ремикс нејзиниот дел вели: „Hannah Montana, she a big girl now / Poppin’ and twerkin’, she the shit girl now.” Како звучи тоа можете да слушнете во продолжение.Врати се горе ↑