15 ноември, 2012

Кели Роланд во жешко издание

Поранешната членка на Дестинис Чајлд, пејачката Кели Роланд летово го објави нејзиниот сингл „Ice“ во соработка со нејзиниот колега Лил Вејн, најавувајќи го нејзиниот четврт албум. Од тогаш често ја има во хип хоп водите, гостувајќи во нумери на Лудакрис и Биг Бои. Деновиве таа го промовираше и видео записот за таа нумера, но во него не се појавува Лил Вејн.

Очигледно раперот не недостасуваше овде, бидејќи Кели одлично се снајде танцувајќи во секси костими во жешките сцени.

 Врати се горе ↑