Македонија

6 јануари, 2013

Каролина во Божиќно издание

По успешниот прв акустичен концерт во нејзината кариера, промоцијата на компилацијата од „Најубави песни“, како и неодамнешните фотографии за новиот календар за „Пелистерка“, македонската поп дива Каролина Гочева на нејзината фејсбук фан страница објави неколку фотографии во празнична атомосфера пред украсената елка. Во продолжение погледнете ги одличните Божиќни честитки за нејзините фанови!Врати се горе ↑