Свет

5 јануари, 2013

Канје Вест ќе сними дует со Ким Кардашијан

Познатиот американски рапер Канје Вест пред извесно време на еден негов настап изјавил дека неговата девојка Ким Кардашијан е бремена, а по тој повод во чест на нивното дете планираат да снимат дует. Песната ќе биде објавена веднаш по раѓањето на нивното прво дете. Инаку, како што открива извор близок на парот,  Канје веќе најмил студио за крајот на месец јануари, а планираат и да направат реално шоу за бременоста на Ким и нивните први чекори во родителските води.Врати се горе ↑