Видео

13 август, 2014

Како се снимаше „Endless Love“ од „Саунд месинџерс“

Во исчекување на официјалниот видео запис за новиот летен хит на „Саунд месинџерс“ и Панчо, „Endless Love“, чиј комплетен автор е диџејот и продуцент Ерик Фокс и за сите фанови што ја бараа песната на Јутјуб, „Саунд месинџерс“ објавија несекојдневно интересно видео од сегменти како се снимаше песната во една позитивна работна и спонтана атмосфера во студио, а како изгледаше сето тоа можете да погледнете во продолжение.

 Врати се горе ↑