Галерија

1 јуни, 2016

Како изгледале познатите пејачи пред да станат славни

Многу добро знаеме како изгледаат повеќето познати ѕвезди сега, но дали и колку се промениле низ годините ќе дознате од галеријата со фотографии што ве очекува во продолжение. Уживајте!

Аврил Лавињ

1

Блејк Шелтон

2

Бруно Марс

3

Лејди Гага

4

Бијонсе

5

Ејми Ли (Еванесенс)

6

Еминем

7

Ози Озборн

8

Ријана

9

Стивен Тајлер

10

Снуп Дог

11

Шакира

12

Мерилин Менсон

13

Адам Левин (Марун 5)

14

Елтон Џон

15

Шер

16

Селин Дион

17

Енрике Иглесијас

18

Лана Дел Реј

19

Кајли Миног

20

Кејти Пери

21

Гвен Стефани

22

Ники Минаж

23

Тејлор Свифт

24

Џенифер Лопез

25

Дрејк

26

Бритни Спирс

27

Извор: 9gag.comВрати се горе ↑