9 декември, 2014

Јура (Конект), Раста и Зли Тони со заеднички сингл – „Секс манијак“

Само неколку дена по објавувањето на видео записот за „Такве као ти“ беше претставена и екранизацијата на темата „Секс манијак“, која Јура Блажевиќ од групата „Конект“ ја сними во соработка со Зли Тони и Раста. Момците од Запрешиќ во своите видео записи редовно се во друштво на згодни девојки, па така и овој пат дел од „Секс манијак“ се две манекенки облечени само во долна облека, а видео записот кој за само 2 дена собра приближно 70.000 прегледи, можете да го погледнете горе.

 Врати се горе ↑