Македонија

5 мај, 2014

Јоце Панов во „Трета смена“ ќе открие детали за својата музичка кариера

Јоце Панов денеска (понеделник, 5 мај) ќе гостува во емисијата „Трета смена“ со Сузана Турунџиева на Наша ТВ. Во оваа емисија која ќе се емитува вечерва во 22.30 часот, пејачот ексклузивно ќе открие детали за идните планови и ангажмани во својата музичка кариера на регионално ниво. Во меѓувреме Панов привршува со подготовките за настапот на реномираниот „Гранд фестивал“ во соседна Србија.Врати се горе ↑