Настани

29 јануари, 2015

Искрено со Владо Георгиев – Овој петок, романтична претконцертна дружба во „Скопје сити мол“

„Скопје сити мол“ Ве поканува на уште една уникатна дружба, овој пат со Владо Георгиев – една од најхаризматичните балкански ѕвезди, која на Денот на вљубените ќе одржи голем концерт во СЦ „Борис Трајковски”. Дружењето е закажано за петок (30.01) со почеток во 19.30 часот. Сите фанови ќе имаат можност да се фотографираат со него и добијат автограм, а ексклузивно и претконцертно, Владо Георгиев ќе изведе дел од неговите најголеми хитови за присутните, како благодарност за поддршката која му ја даваат низ годините.

Дружењето со Владо Георгиев ќе се оддржи на приземјето во „Скопје сити мол“, а организаторите најавуваат дека сите фанови кои ќе дојдат, ќе имаат можност да се запознаат со големиот балкански заводник. Ова е воедно и најава на љубовниот февруари, во кој ќе биде реализирана голема кампања во „Скопје сити мол“ по повод Денот на вљубените, која ќе биде најавена токму од Владо Георгиев.Врати се горе ↑