19 јануари, 2013

Ина сака да бидете „Повеќе од пријатели“

Романската ѕвезда Ина деновиве го претстави видео записот за нејзиниот најнов сингл „More Than Friends“. Песна со одличен ритам за танцување, а видео записот ќе Ве натера да посакате летото да дојде што поскоро и да уживате на плажа. Оваа песна претставува прв интернационален сингл од претстојниот трет студиски албум на Ина насловен „Party Never Ends“, чиј датум за издавање е 1-ви март. Покрај оваа нумера, на албумот ќе се најдат и познатите хитови „Inndia“ и „J’adore“Врати се горе ↑