Аудио

18 март, 2016

Иги Азалија се враќа со „Team“

Австралиската раперка, која се прослави со хитот „Fancy“, Иги Азалија го објави својот нов сингл „Team“, најавувајќи го претстојниот албум „Digital Distortion“. По пауза од една година, ова е прв сингл за популарната русокоса, која последно ја слушнавме во соработката со Бритни Спирс, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.Врати се горе ↑