Аудио

10 март, 2014

„I Luh Ya Papi“ е новиот сингл на Џеј Ло

Познатата латино дива Џенифер Лопез деновиве го претстави својот нов сингл со кој го најавува нејзиниот осми студиски албум, а тоа е песната насловена „I Luh Ya Papi“ во која гостува раперот Френч Монтана. Пејачката во моментов е актуелна и со гостувањето во темата „Adrenalina“ од раперот Висин, во која покрај Лопез се појавува и Рики Мартин.

 „I Luh Ya Papi“ можете да ја слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑