Концерт

22 февруари, 2013

Хуманитарен концерт за Боро

На 28-ми февруари 2013 (четврток) во 21:30 часот во клуб Б2 ќе се одржи хуманитарен концерт организиран од Клуб на млади ООЦК Кисела Вода. Сите собрани средства ќе бидат наменети за лекување на Боро Стајиќ. Цената на билетот е 150 денари кои можат да се купат на врата во Б2 или во предпродажба во ДХО Даре Џамбаз.

На концертот ќе настапат: Бени & Нон-Стоп, Пеперминт, Визија, Happy end и Metaversus

 Врати се горе ↑