Аудио

12 август, 2014

Хилари Даф продолжува со „All About You“

По пауза од пет години, американската пејачка и актерка Хилари Даф неодамна го претстави својот повратнички сингл „Chasing The Sun“, со кој го најавува нејзиниот петти студиски албум, кој би требало да се појави есенва. Деновиве пристигна и вториот сингл насловен „All About You“, а како звучи тоа можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑