Аудио

27 април, 2015

Хари Ристески ја претстави „Ain’t Over“

Хари Ристески е млад и надежен диџеј и продуцент од Прилеп, кој веќе извесно време продуцира електро/прогресив и хаус музика, а од неодамна започна и со трап продукција. Покрај бројните ремикси на теми од други автори, Хари создава и авторски дела, а неговото најново музичко парче е „Ain’t Over“, кое можете да го слушнете во продолжение.

 

Хари можете да го следите на Фејсбук, Јутјуб и Саундклауд.Врати се горе ↑