Аудио

8 јануари, 2015

Гвен Стефани и Фарел Вилијамс имаат нова песна

По соработката за „Spark The Fire“, Гвен Стефани и Фарел Вилијамс ги здружија силите за уште една заедничка тема, овој пат наменета за играно-анимираниот филм „Педингтон“. Станува збор за баладата насловена „Shine“, која ќе се најде на саундтракот за адаптацијата на популарната детска книга на Мајкл Бонд. Песната Ве очекува во продолжение, а веднаш потоа погледнете го и трејлерот за филмот.

 Врати се горе ↑